Servo Sürücüler

AMS Serisi Redüktörlü Servo Sürücülerimiz

Tasarımı ve üretimi teknik kadromuzun arge çalışmalarıyla gerçekleşen ve sektörde bir ilk olan Rediktörlü Mini Servo Sürücü modellerimizle siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Dar alan ve minimum enerji avantajları sağlayan , bakım ve teknik masraflardan sizi kurtaracak olan servo sürücümüzü aşağıda inceleyebilir, fiyat ve bilgi için bizmle iletişime geçebilirsiniz.

AMS Redüktörlü Mini Servo Sürücü modellerimiz, Pres gövdesine bağlanması ile kalıp ile arasında kalan mesafeyi en az miktara indiren harici kılavuzlama ihtiyaçlarının önüne geçmektedir.

Çok aşamalı olan prograsif kalıplar için servo sürücülerin sistemleri kalıpların daha uzun ömürlü olması açısından çok önemlidir. Pilotlama özelliği sayesinde prograsif ve sıvama kalıplarında düzgün bir şekilde çalışmaktadırlar.

  • AMS serisi servo sürücülerimizin kontrol panelleri pres sistemini de kontrol edebilecek şekilde profesyonel olarak tasarlanmıştır.
  • Kontrol paneli servo sürücü ve pres’in birbirine uyumlu bir şekilde tam otomatik olarak çalışmasını sağlamaktadır. Plc harici çıkış özellikleriyle de  birlikte çalışabilmektedir.
  • Sürücü sisteminin  yazılımı açık kaynak bir yazılım olarak geliştirilmiştir.  Bu sayede ihtiyaç duyabileceğiniz  programsal ve kullanım farklılıklarına imkan vermektedir.
  • Menü kalıp hafızası, diğer farklı sürme boyu yazmaları, renkli panel ekran gibi farklı özellikleriyle de kullanıcı operatörün daha kolay ayar yapmasına yardımcı olmaktadır.

AMS Servo Sürücü Modellerimizin Rulo Sac Ürenlerinde Kullanıldığı Bazı Alanlar

Asma tavan Üretimleri

Rulo Sac Perfore Üretim Katları

Kablo Kanalı Üretim Hatları

Çelik Raf Üretim Hatları

Kelepçe Bağlantı Parçalar