Rulo Sac Dilme Hatları

RULO SAC DİLME HATTI ADM-1600

BOSPORAS ADM-1600 sac dilme hattımız, teknik ekiplerimizin güncel teknolojileri kullanarak geliştirdiği ve sac malzemelerin hızlı bir şekilde kesilmelerini, ağır tonajlı işlemlerin yapılmasının sağlanmasını ve kullanıcı operatörün daha hızlı, kolay ve verimli çalışmasını sağlamaktadır.

Rulo sac dilme işlemlerinde uzun yıllara  dayanan tecrübeye ve teknik kadroya sahip olan BOSPORAS tüm deneyimlerini ve yüksek teknolojilerini demir çelik sektörüyle paylaşarak, kendi sektörünün daima ilk sıralarında olmuştur. Sektörde sağlıklı uzun ömürlü ve verimli çalışabilen rulo sac dilme hatları aşırı yüksek maliyetlerle elde edilmektedir. Ancak BOSPORAS yatırımları, deneyimleri ve geliştirdiği yüksek teknolojilerle Dünya kalitesinde ürettiği rulo sac dilme hatlarını çok daha uygun maliyetlerle ve daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunmaktadır.

Aşağıda bulunan tablolarımızda rulo sac dilme hatlarımıza ait teknik özellikleri inceleyebilirsiniz. Fiyat bilgisi, farklı talep veya özellikler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Hidrolik Rulo Açıcı

Hidrolik Yükleme Arabası

Uc Açma

Dilme Kesici Ünitesi

Dilme Bıçakları

Çapak Sarıcı

Kuyu Kapatma Ünitesi

Rulo Sac Silgi Sistemi(Gergi )

Separetör Ünitesi

Rulo Sac Sarıcı Sistemi

Elektronik Kumanda Panelleri

Hidrolik Ve Pnömatik Sistemleri