Doğrultmalı Servo Sürücüler

Mini Doğrultmalı Servo Sürücü

AMD serisi mini doğrultmalı servo sürücü makinalarımız seri imalat şeklinde, statik gövdeli ve tüm CE standartlarına uygun bir şekilde üretilmektedir. Bosporas ürettiği tüm makinelerde hiç bir kaliteden ödün vermediği için firmaların tercih sebebi olmaktadır.

AMD serisi model mini doğrultmalı servo sürücü hatlarımız, çalışma kapasiteleri 0.3 ile 3 mm rulo sac kalınlığında ve 100 ile 200 mm genişlik özelliklerinde üretilmektedir.

AMD Model 5 adet doğrultma merdanesi 60mm çapında, 2 adet sürme merdanesi 80 mm çapında olmak üzere ve toplam 7 adet 4140 malzeme HRC 58 ile 60 yüzey sertliğinde kullanılan merdanelerden oluşmaktadır.

AMD serisi servo sürücü modellerimiz, pres gövdesine bağlandığı için kalıp ile arasında olan mesafeyi mümkün olan en düşük derecelere indirdiği için harici kılavuzlara ihtiyaç gibi unsurların önüne geçmektedir.

AMD model doğrultmalı servo sürücülerimizde gelişmiş 7” ergonomik renkli LCD ekran  kontrol paneli pres sistemini en rahat şekilde kontrol edebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Kullanılan kontrol paneli Doğrultmalı Servo Sürücü ve Presin uyumlu bir şekilde tam otomatik olarak çalışmasını sağlamasının yanında, PLC harici çıkış özellikleriyle de kalıp yağlama, çoklu pres kontrol, pistonlu kalıp gibi sistemlerle birlikte çalışma özelliklerine sahiptir.

 • Yazılımımız standart 250 farklı yazılım kalıp hafızası saklama özelliğine sahiptir.
 • 50 farklı sürme boyu yazma özelliği bulunmaktadır.
 • Harici PLC çıkış verme özellikleri sunulmaktadır.

7 Merdaneli Doğrultma Servo Sürücü

ADS7 serisi 7 merdaneli doğrultmalı servo sürücü modellerimiz 300 mm ile 1600 mm sac genişliğinde, 0,5 mm ile 4 mm sac kalınlığında çalışma özelliklerine sahiptir.

7 merdaneli doğrultmalı servo makinamızın tamamı pilotlamalı sistemden oluşup pilotlama ve sürme merdaneleri ile doğrultma merdaneleri beraber çalışmaktadır.

Bosporas 7 merdaneli doğrultmalı servo sürücü modelimizi seri imalat şeklinde, statik gövdeli ve tüm CE standartlarına uygun bir şekilde üretmektedir.

 • Doğrultmalı servo sürücümüz yüksek performanslı preslere otomatik sürmesini sağlar.
 • Servo sürücü ve doğrultucu aynı grupta birleştirilerek kullanılmıştır.
 • Modellerimizin besleme sisteminin çalışması kurulumu ve kontrolleri kolaydır.
 • Kalıp ile sürücü arasında sacın 90° paralel olmasını sağlamaktadır, sürücü merkezinden açılıp kapanabilir şekilde ve 50 mm sağ ile sola kaydırılabilir özelliğine sahiptir.
 • Sac malzemeyi otomatik bir döngüyle, önceden programlanış hızlarda ve yüksek hassasiyetle sürer.
 • Çok aşamalı prograsif kalıplardaki pilotlamaların çalışabilmesi ve sacın rahatlayabilmesi için özellikle tasarlanmıştır.
 • Servo motor tahrik tertibatı, boşluksuz tasarlanmış dişli kutusu besleme ve doğrultma silindirlerini birbirine bağlıdır.
 • Sac malzeme sürme hızı  32 metre / dakika’dır.

Kullanılan kontrol paneli doğrultmalı servo sürücü ve presin uyumlu bir şekilde tam otomatik olarak çalışmasını sağlar.

 • PLC harici çıkış özellikleri ve çoklu pres kontrolü mevcuttur.
 • Sürücü sistem yazılımı açık kaynak bir yazılım olarak tasarlanmıştır ve her turlu programsal ve kullanım değişikliklerine izin vermektedir.

Yazılımımızda standart olan 250 farklı yazılım kalıp hafızası saklaması, 50 farklı sürme boyu yazma özelliğinin bulunması, 8 harici PLC çıkış vermesi gibi detaylı özellikleri ile de pres kullanıcısı operatörün kolay, rahat ayar değiştirme imkan sağlamaktadır.

11 Merdane Zıplatmalı Doğrultma Servo Sürücü

AZP serisi  model 11 merdane zıplatmalı doğrultmalı servo sürücü modellerimiz 300 mm ile 1600 mm sac genişliği aralığında, 1 mm ile 6 mm sac kalınlığı aralığında çalışmaktadır.
11 merdane zıplatmalı doğrultmalı servo hattımız, tamamı zıplatmalı sistemden oluşmakta, zıplama ve sürme merdaneleri ile doğrultma merdaneleri beraber uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.
Çok aşamalı prograsif kalıplardaki pilotlamaların çalışabilmesi ve sacın rahatlayabilmesi için farklı bir teknik kullanılarak tasarlanmıştır.
Servo besleme ve düzleştirici modeller, AZP yüksek performanslı preslere otomatik sürmesini sağlamaktadır. Servo sürücü ve doğrultucu aynı grupta birleştirilmiştir. Modelimiz firmalarda kulanım açısı olarak yerden tasarruf sağlar, açıcı ile sürücü beraber uyumlu olarak çalışmaktadır.
Servo motor tahrik tertibatı, boşluksuz tasarlanmış dişli kutusu besleme ve doğrultma silindirlerini birbirine bağlamaktadır.
Kalıp ile sürücü arasında sacın 90° paralel olmasını sağlar, sürücü merkezinden açılır, kapanabilir  ve  50 mm sağ ile sola kaydırılabilir özelliğine sahiptir. Sac malemeleri otomatik döngüyle, programlanış hızlarda, yüksek hassasiyetle sürer.
Sac malzeme sürme hızı, dakikada 32 / dk